У Генічеську окупанти «відмивають» гроші що на одній школі

2 недели назад 0

Не встиг Сальдо «побудувати» місто на Арабатській Стрілці, його соратники — житломасиви у Генічеську, а колаборанти новий прожект просувають. Голова окупаційної адміністрації Скадовського «муніципального округу» Олександр Дудка розповів пропагандистам з «РИА «Новости» про будівництво залізничної гілки на Скадовськ.

Вона, мовляв, не лише збільшить туристичний потік (немов, він є) у курортне місто, а і «надасть серйозний імпульс розвитку морського торгівельного порту». «Коли відсунуть лінію бойового зіткнення, ми поглибимо фарватер, і туди зможуть заходити судна з більшою водотоннажністю», — мріє колаборант.

Тим часом у Генічеську «відсунення» лінії фронту вирішили не чекати і… руйнують чергову школу. «Близько місяця тому спеціалісти з Псковської області приступили до капітального ремонту Генічеської санаторної школи-інтернату, -повідомив окупаційний телеканал «Таврия». — Його у навчальному закладі не було з моменту побудови». «Рік побудови школи — 1963 , — тут же зазначила у мережі одна з місцевих мешканок. — Виходить, що генічани почали ставити єкровікна ще у далекому 63 році!» Бо саме єкровікна стояли на всіх трьох поверхах навчального закладу, до того як їх почали витягати зайди з Росії.

Борис ВИНОГРАДОВ,