У Херсоні поліцейські допомогли трьом жертвам домашнього насильства, серед яких двоє дітей

4 года назад 0

За ніч в Херсоні працівники поліцейської мобільної групи з реагування на факти домашнього насильства допомогли жінці з маленькою донечкою та 16-річному хлопцю. Всі вони потерпіли від дій своїх рідних. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Майже опівночі в поліцію зателефонувала 22-річна жінка і повідомила, що її б’є співмешканець та виганяє з квартири разом з трирічною донькою. На місці події працівники мобільної групи з реагування на факти домашнього насильства поговорили з кривдником. Він пояснив, що підозрює співмешканку у зраді. Саме через це він більше не хоче бачити її з дитиною у своїй квартирі. Чоловік поводився агресивно і навіть у присутності поліцейських кидався на жінку. У відношенні кривдника інспектори склали адміністративний протокол за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Поліцейські відвезли жінку з дитиною до рідних.

Цієї ж ночі в поліцію пізно ввечері зателефонувала стурбована літня жінка і попросила захистити її 16-річного онука, якого побив вітчим. Заявниця сказала, що нині не вдома і онук зателефонував їй на мобільний з проханням допомогти.

За лічені хвилини за адресою проживання родини приїхала мобільна група з реагування на факти домашнього насильства. В будинку знаходився лише неповнолітній. Він був наляканий і розповів, що чоловік його матері у стані алкогольного сп’яніння бив його по голові та погрожував вигнати з дому. За словами бабусі хлопчика, 34-річний зять дуже агресивний і хоче привласнити собі її будинок. Школяр пояснив, що після побиття вітчим з дружиною втекли з дому. Неповнолітній боявся залишатися в будинку. Працівники поліції вирішили негайно забрати хлопчика і відвезли його до інших родичів. У відношенні чоловіка буде проводитися перевірка.