У Херсоні помер почесний громадянин міста

1 месяц назад 0

У Херсоні помер почесний громадянин міста, директор музичної школи №1 Володимир Коваленко.

Про це   начальниця управління культури Херсонської міської ради Світлана Думинська у Facebook.

"Від початку повномасштабного вторгнення РФ та до самої смерті, Володимир перебував у Херсоні. Він витримував шалений тиск від колаборантів та попри все, намагався зберегти школу, учнів і педагогічний колектив" , — пише Світлана Думинська.

Жінка розповіла Суспільному, що в якийсь момент з'явилось відео, де Володимир давав на камеру російським пропагандистським ЗМІ інтерв'ю. За її словами, чоловіка змусили це зробити.

"З'ясувалося, що це інтерв'ю мав давати колабораціоніст Олександр Кузьменко, директор 4 школи. Говорять, що він є так званим "начальником департаменту культури області". Кузьменко прийшов тоді до Коваленка і сказав, щоб він давав інтерв'ю. Але я думаю, Володимир дуже переживав з того приводу, тому так сталося, що серце його не витримало, адже він людина у віці. Ми не маємо підтвердження ні поліції, ні СБУ, що у нього є звинувачення в колабораціонізмі. Тому ми як знали його порядною людиною, почесним громадянином міста, так на цьому і стоїмо" , — розповіла Світлана Думинська. Що відомо:

  • Володимир Коваленко отримав звання почесного громадянина міста Херсон у 2020 році.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.