У Херсоні військові РФ поцілили в собор та храм УПЦ МП

5 месяцев назад 0

У ніч на 14 грудня, близько 2:00, військові РФ поцілили в Успенський собор та храм Різдва Пресвятої Богородиці (Греко-Софіївський) у Херсоні.

Про це Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на пресслужбу Херсонської єпархії. Фото зі сторінки УПЦ Фото зі сторінки УПЦ Фото зі сторінки УПЦ Зазначається, що російський снаряд влучив у головний купол Успенського собору. Фото зі сторінки УПЦ Фото зі сторінки УПЦ У церкві на честь Різдва Пресвятої Богородиці пошкоджена вівтарна частина та стеля. Також вибиті вікна, йдеться в повідомленні.
Крім того, 12 грудня під час обстрілу Херсона російськими військами було пошкоджено будівлі та територію архієрейського подвір’я Херсонської єпархії.

Під російські удари вже потрапило декілька релігійних споруд. 9 листопада, близько 12:30, армія РФ поцілила в релігійну споруду в Золотій Балці. 9 листопада, через російський обстріл пошкоджено церкву в мікрорайоні Корабел. 3 серпня, зранку російська армія  обстріляла  Катерининський  собор у середмісті Херсона.