У Каховському районі внаслідок вибуху в будинку, ледь не загинув окупаційний «голова» Роздольного

2 месяца назад 0

У селі  Роздольне  в окупованій Каховській громаді, пролунав вибух внаслідок якого ледь не загинув окупаційний «голова» населеного пункту  Олег Гончаров . Повідомляється, що він прямував до однієї з багатоповерхівок, яка у підсумку і вибухнула. Будівлю частково зруйновано.

Про це з посиланням на власні джерела повідомляє видання «ІРС-Південь». 

Відомо, що в багатоповерхівці компактно проживали російські військові, які заселились у віджаті квартири. Внаслідок потужного вибуху, причини якого з’ясовуються, щонайменше четверо з них загинули. За попередньою інформацією, Олег Гончаров частенько навідувався до саме цих окупантів і незадовго перед загибеллю своїх друзів знаходився поруч. Він, ймовірно, прямував саме до зруйнованої квартири. Гончаров залишився живим, про його поранення наразі нічого не відомо.

Як повідомляв Центр журналістських розслідувань, на посаду голови окупаційної адміністрації села Роздольне росіяни призначили Гончарова у липні минулого року. Син дуже відомої в Таврійську і Новій Каховці Тетяни Гончарової, яка багато років працювала керівницею справами виконавчих комітетів Новокаховської і Таврійської міських рад, була депутаткою Таврійської міськради 6-го скликання від партії «Сильна Україна». Сам майбутній колаборант перед повномасштабним вторгненням РФ був підприємцем і ексначальником Цеху вагонного депо станції «Каховка».

За словами джерел ЦЖР, Гончаров спокійно вивозив зерно та інші вантажі на фурі до Криму вже під час окупації Каховського району.

За інформацією з окупаційних пабліків, Олег Гончаров також є гауляйтером села Чорноморівка Каховської громади. З 20 жовтня 2022 року на цій посаді там перебувала Олена Зозуля, сезонна працівниця з благоустрою.