У Миколаєві правоохоронці викрили групу «наркобізнесменів» (відео)

5 лет назад 0

У четвер, 4 квітня, оперативні співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління, Управління протидії наркозлочинності ГУ Національної поліції в Миколаївській області, спільно з слідчими ГУНП, а також представниками СБУ у Миколаївській області, під процесуальним керівництвом Миколаївської обласної прокуратури провели 7 санкціонованих судом обшуків у громадян, які причетні до «наркотичної діяльності».

Як результат, правоохоронці задокументували та припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка протягом тривалого часу систематично здійснювала розповсюдження наркотичних речовин, а саме — метадону на території Миколаївської та Одеської областей.

Правоохоронці затримали організатора, посібника, підбурювача. А також серед затриманих і розповсюджувачі наркотичних речовин, які у формі «закладок» їх приховували в різних місцях.

За результатами обшуків правоохоронці виявили наркотичну речовину, попередньо «метадон», 66 згортків вже розфасованої та готової до розповсюдження речовини, десятки банківських карток, мобільних телефонів з доказами ведення «підприємницької» діяльності, обладнання для зважування та фасування наркотиків тощо.

На даний час вже вручені підозри частині осіб, які підозрюються у занятті «наркобізенсом». Слідчі дії продовжуються.