Українські воїни влаштували окупантам пекло у Кринках на Херсонщині. Відео

3 недели назад 0

На лівобережжі Херсонщини продовжують утримувати плацдарм у районі Кринок. І російським окупантам, що не припиняють спроб вибити захисників з позицій, вони влаштували запальні "травневі свята".

Оператори ударних дронів 35 окремої бригади морської піхоти зняли на відео, як влаштовують пекло загарбникам. Ефектні кадри журналіст Юрій Бутусов.

"Кринки, Херсонська область. "Травневі" тут у повному розпалі. Буквально Данте варять у котлах російських окупантів аеробомбери 35-ї окремої бригади морської піхоти. Тільки санітарні втрати, все як завжди" , – зазначив він.

    На опублікованих кадрах видно, як черговий дрон без поспіху облітає вже охоплену вогнем ділянку, де розташовувалися загарбники – і підібравши ціль для ураження, врізається у неї й вибухає.

    При наближенні зображення видно, що на місці зустріч з українськими безпілотниками назавжди залишився не один загарбник. Щоправда, когось з них ідентифікувати можна буде, у кращому разі, за допомогою експертизи ДНК.

    Нагадаємо, раніше у британській розвідці спрогнозували, що  До цього призведе те, що Росія майже напевно спробує активізувати наступальні дії після відносного стижшення інтенсивності штурмів після захоплення Авдіївки.