Упіймав злочинця перехожий на Херсонщині

2 недели назад 0

Правильно кажуть, що в селі всі про всіх усе знають. І часом таке знання може стати у пригоді. На Херсонщині, приміром, воно допомогло швидко розкрити злочин. До села Саги з Олешок приїхав погуляти 26-річний мешканець міста Олешки. Нагулявся й почав збиратися додому, але вже стояла глупа ніч: автобусу не варто було й  чекати, а пішки йти видалося довго. Тож юнак і вирішив викрасти з першого-ліпшого двору якийсь транспорт, та доїхати в Олешки на ньому. Пригледів на присадибній ділянці біля хати місцевої жительки мопед «Мустанг», і забрав його.

Та оскільки в замку запалювання ключ не стирчав, а самотужки завести двигун злочинець не зумів, то просто тяг його по дорозі за собою – не кидати ж здобич,яку можна продати. Аж тут злочинця й перестрів інший селянин, котрий одразу впізнав мопед, і потяг викрадача до його власниці. Вона ще спала, але наполегливий «сищик-любитель» догукався жінки. Та вийшла на двір, почула про нічну історію з своїм мопедом, але самосуд непроханому гостеві влаштовувати не стала – викликала копів.

Начальник відділення Херсонського райуправління Національної поліції (Олешки) Вадим Ковальчук підсумував: молодий городянин у крадіжці мопеда зізнався. Він виявився раніше судимим також за майнові злочини. Тож любителя нічних прогулянок із чужими двоколісками затримали на три доби. А надалі вже суд вирішуватиме, чи тримати його на період слідства під арештом, чи залишити вдома під особисте зобов’язання з’являтися за викликом слідчого до поліції. Що ж до пильного селянин, котрий і впіймав злодія «на гарячому», то його  чекає заохочення від правоохоронців.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.