З початку повномасштабного вторгнення РФ на Херсонщині вщент зруйновані 27 медичних закладів, пошкоджені 77 — ОВА

1 год назад 0

Від початку повномасштабного вторгнення Росії на Херсонщині вщент зруйновані 27 закладів охорони здоров’я, пошкоджені 77,  у Telegram Херсонська ОВА.

В області повністю зруйнована одна лікарня, сім амбулаторій та 19 фельдшерських і фельдшерсько-акушерських пунктів. Пошкоджений 21 заклад, який надає медичну допомогу, 17 амбулаторій, 36 фельдшерсько-акушерських пунктів та 3 інші установи.

Водночас, на деокупованій території з 163 медзакладів наразі відновили роботу 132. Зокрема, запрацював обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Це три станції, сім підстанцій та вісім пунктів базування.

Щодня в області працюють 30-32 бригад швидкої медичної допомоги. Також для роботи медичних працівників в області є в наявності 62 автомобілі швидкої допомоги, йдеться у дописі.

Що відомо

  • Міжнародна неурядова організація "Лікарі без кордонів" вже провела п'ять евакуацій зі звільненої території Херсонської області. До більш безпечних регіонів України медичним евакуаційним потягом доставили пацієнтів трьох психіатричних та двох геріатричних лікарень.