За час операції «Канікули» поліцейські розшукали 16 дітей, перевірили 140 неблагонадійних родин та склали 105 адмінпротоколів

5 лет назад 0

Про це повідомив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Ярослав Шанько. Операція «Канікули» проводилася понад тиждень. За цей час ювенали повернули додому 16 дітей, ніхто з них жертвою злочину не став. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Перевірка 140 родин завершилася складанням 33-х протоколів та вилученням з сімей двох дітей до 6 років, які виховувалися у неналежних умовах та потребували лікування. Під час відвідування родин, які опинилися у складних життєвих обставинах, ювенальні поліцейські виявили факти домашнього насильства, за якими склали 4 протоколи.

Ще 23 протоколи складено за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, 19 – за розпивання пива у заборонених законом місцях. 5 протоколів складено за порушення суб’єктами підприємницької діяльності правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. Також поліція зафіксувала 11 фактів доведення неповнолітніх до стану сп’яніння.

Крім того, ювенальні поліцейські провели низку безпекових заходів у садочках та канікулярному таборі. Дітям розповіли про дотримання заходів особистої безпеки під час спілкування з незнайомцями, повторили Правила дорожнього руху та правила безпеки вдома.

Відсьогодні в школах ювенали продовжили проводити уроки з протидії булінгу у дитячому середовищі, з формування толерантності та попередження конфліктів і злочинів на ґрунті ненависті серед дітей і молоді.