За добу працівники поліції розшукали 5 неповнолітніх, які втекли з притулку в Херсоні

4 года назад 0

Менше доби знадобилося працівникам відділу ювенальної превенції обласного главку поліції, щоб розшукати 5-х неповнолітніх віком від 13 до 16 років, які втекли з центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

15-річний хлопець пішов з притулку ввечері. Коли за кілька годин він не повернувся, вихователі звернулися в поліцію. Підлітка вночі розшукали працівники відділу ювенальної превенції, які відпрацювали місто і виявили хлопця на одній з вулиць Херсона. Він пояснив, що зустрічався з друзями. Хлопця повернули у притулок.

Четверо дівчат віком від 13 до 16 років втекли з притулку разом. Двох із них ювенальні поліцейські розшукали вночі у Дніпровському районі. Дівчата пояснили, що захотіли піти на річку поплавати та позагорати. Про місцезнаходження ще двох своїх подруг неповнолітні нічого не знали. Цих дівчат поліцейські виявили на світанку на одній з вулиць. Вони розповіли, що після річки пішли гуляти з іншими друзями. Нині всі підлітки знаходяться у притулку, з усіма ними поліцейські провели профілактичні бесіди.

Як зазначив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Віталій Сайфутдінов, працівники поліції направили в ОДА подання щодо усунення причин та умов, які сприяли самовільному залишенню дітьми навчально-виховного закладу.