За порушення антикорупційного законодавства корупціонера звільнено з лав патрульної поліції

8 месяцев назад 0

Херсонською обласною прокуратурою забезпечено участь у розгляді судами першої та апеляційної інстанцій протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відносно співробітниці Управління патрульної поліції у Херсонській області Національної поліції України. Поліцейська, порушуючи обмеження та заборони щодо сумісництва з іншими видами діяльності, займалася іншою оплачуваною роботою, а саме систематично надавала послуги приватного фотографа у м. Херсоні.

За принципової позиції прокурора в суді повністю доведено наявність складу адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого частиною першою статті 172-4 КУпАП, у зв’язку з чим правоохоронця визнано винним та піддано адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією отриманої винагороди від роботи за сумісництвом. Постанова суду набрала законної сили, порушником штраф сплачено в повному обсязі.

Крім того, з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню пов’язаного з корупцією правопорушення, обласною прокуратурою внесено подання, яке розглянуто із вжиттям заходів. Наказом Департаменту патрульної поліції України службову особу звільнено зі служби в поліції у зв’язку з набранням законної сили рішення суду щодо притягнення до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Джерело


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.