За розтрату – відповість 

2 года назад 0

Херсонська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт відносно колишнього керівника комунального підприємства за фактом розтрати коштів та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей. 

«Слідством установлено, що в 2017 році підозрюваний, діючи від імені комунального підприємства, яке виступало замовником проведення робіт із реконструкції зовнішнього освітлення проспекту в місті Херсоні, вніс неправдиві відомості до актів виконаних робіт, завищивши обсяги та суми витрат. Унаслідок таких дій, на рахунок підрядника необґрунтовано перераховано понад 100 тис. гривень, чим спричинено збитки місцевому бюджету», — повідомила прес-служба Херсонської обласної прокуратури.

З метою відшкодування завданих збитків прокуратура заявила цивільний позов в інтересах держави в особі комунального підприємства.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Анатолій НІКОЛАЄВ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.