Задушив тещу на очах дружини чоловік на Херсонщині 

1 год назад 0

«Класична» неприязнь зятя до тещі стала приводом для умисного убивства на Херсонщині. У Таврійську цивільний чоловік місцевої жительки чотири роки жив з благовірною у квартирі її матері по вулиці Вокзальній, але так і не навчився з нею ладнати. Та, в свою чергу, вважала, що родині доньки варто жити окремо, й не втомлювалася це повторювати, особливо не добираючи висловів. На цьому грунті сварки між 77-рчною тещею, котра важко хворіла й рідко виходила на вулицю, та її зятем відбувалися постійно. Проте особливої напруги вони досягли, коли городянин влаштував тривалу пиятику під Новий рік. У відповідь на зауваження власниці оселі з приводу порушення її спокою, зять кинувся на неї, схопив руками за горло, й почав душити. Все цю моторошну сцену спостерігала донька старенької, котра з переляку втекла до сусідів, і звідти зателефонувала до поліції. 

У квартирі на Вокзальній прибулі за викликом співробітники Каховського райвідділу Національної поліції виявили господиню мертвою. Її горло й обличчя вкривали синці характерної форми, тож у причині смерті сумніватися не доводилося. Згодом і оперативно проведена судово-медична експертиза підтвердила: смерть пенсіонерки сталася внаслідок механічної асфіксії (здавлювання шиї руками). Убивця ж з місця злочину втік, і потім блукав вулицями Таврійська, доки його не зупинили правоохоронці. Їм він пояснював, що наміру вбивати тещу не мав, і навіть не знав, що вона померла. А з дому пішов, бо хотів іще випити.

Та як би там не було, а жорстокого зятя затримали на три доби. Сьогодні, 5 січня, йому готують повідомлення про підозру за статтею 115 Кримінального Кодексу України та надали безкоштовного адвоката (захисника від держави). Виконувач обов’язків начальника Каховського райвідділу Національної поліції Ян Луков інформує: до суду також скерують подання про арешт підозрюваного на період слідства (60 діб). Тож останнє слово таки залишається за судом. 

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.     


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.