ЗСУ ліквідували на Каховській переправі постійного учасника парадів на Червоній площі

2 года назад 0

З парадів на Червоній площі у Москві – до "вантажу-200" на окупованій Херсонщині. ЗСУ "демілітаризували" командира гаубично-самохідної артилерійської батареії ЗС рф, капітана Олексія Літвінова. 

Про це  розслідувачі проєкту InformNapalm із посиланням на російські ЗМІ.
Так, у газеті "Маяк Дельти" (Камизякський район Астраханської області росії) з'явилась стаття про те, що 30 серпня у Новій Каховці в ході "спеціальної військової операції" загинув уродженець міста Камизяка Олексій Літвінов, який мав звання капітана й проходив службу у військовій частині 73966 Московської області.

Судячи з дати й місця загибелі, припускають, що капітана разом із його підрозділом накрили ЗСУ на переправі поблизу Каховської ГЕС при спроби перевезення техніки на інший берез Дніпра.

Повідомляється, що в/ч 73966 – це 147-й гвардійський самохідний артилерійський полк, який був постійним учасником парадів на Червоній площі в Москві. Після анексії Кримського півострову росією полк отримав назву "Сімферопольський", а замполіти полку брали активну участь у зомбуванні українських дітей та молоді в Криму.

Нагадаємо, мешканці окупованої Нової Каховки на Херсонщині вночі чули серію вибухів: попередньо, відомо про удари ЗСУ по скупченню техніки росіян.