Зухвалий розбій на фермерське господарство розкрито на Херсонщині

2 года назад 0

До поліції Скадовського району звернувся місцевий фермер. Напередодні до його сільгосппідприємства вдерлися розбійники. Невідомі спочатку увірвалися до сторожки, повалили на підлогу охоронця. Погрожуючи відрубати сокирою пальці, змусили сторожа показати ангар, де зберігається сільськогосподарська техніка. З місця зловмисники забрали оприскувач, культиватор, борони, дизельний генератор та 20-літрову каністру з мастилом. Збитки господар оцінив у 70 тисяч гривень.

Охоронець же не розгубився: поки розбійники нишпорили в ангарі, фіксував у пам’яті прикмети нападників. Чоловік звернув увагу на те, що зловмисники один до одного звертаються за прізвиськами. Це й допомогло оперативникам вийти на слід шайки. У розбійники подалися п’ятеро жителів села, біля якого розташоване господарство. Їм від 24 до 41 року. Того дня компанія добряче «зарядилася» спиртним. Коли ж пляшки спорожніли, хтось із п’яниць згадав про фермера, в якого неподалік є ангари. Якщо техніку швидко продати, можна «гужбанити» ще довго.

Зі здобичі компанія встигла пропити генератор і мастило, а от решта вкраденого зберігалася вдома у зловмисників. Під час обшуків техніку вилучила поліція. За фактом розбійного нападу відкрите кримінальне провадження. Підозрюваним загрожує від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Марина САВЧЕНКО.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.