19-річну втікачку з Великоолександрівського району поліцейські розшукали в Херсоні

5 лет назад 0

Про зникнення 19-річної дівчини у Великоолександрівське відділення поліції 1 вересня повідомила її мати. Вона пояснила, що донька 28 серпня поїхала в Херсон міняти студентську картку і з того часу на зв'язок не виходила. Дівчина і раніше їхала з дому на тривалий час без попередження. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Як повідомив начальник Великоолександрівського відділення поліції Віталій Самцов, для розшуку зниклої були створені 2 спеціальні пошукові групи. Одна відпрацьовувала район, опитувала численних знайомих зниклої. Інша група працювала в Херсоні. Також поліцейські виїхали в Миколаївську область, де мешкають родичі дівчини, але у них вона не з’являлася.

В Херсоні у всіх багатолюдних місцях (на вокзалах, зупинках громадського транспорту, в парках) поліцейські розмістили орієнтування з фото зниклої. Через кілька днів телефон дівчини та її косметичку в районі залізничного вокзалу знайшла місцева жителька. На третій день пошуків дівчина сама зателефонувала матері з невідомого номера. Донька сварила жінку за те, що вона її шукає. В цей час в районі залізничного вокзалу працювала розшукова група, яка і побачила дівчину під час розмови з матір’ю.

З дівчиною було все добре. Вона пояснила поліцейським, що познайомилася з хлопцями, які запросили її відпочити в Херсон. З її слів, в обласному центрі вона жила на вулиці неподалік від залізничного вокзалу і відпочивала з новими знайомими. Повертатися додому не хотіла. Коли побачила своє фото, то вирішила переховуватися. А потім попросила телефон у перехожого і зателефонувала матері, щоб посварити за звернення в поліцію про її розшук.

Правоохоронці відвезли дівчину додому. Коли вона побачила матір, то почала перед нею вибачатися за свою поведінку і пообіцяла надалі попереджати про своє місцезнаходження.