23 тисячі безробітних скористались послугами Херсонської обласної служби зайнятості з початку року

3 года назад 0

Херсонська обласна служба зайнятості: про що свідчать цифри.

Січень-травень 2021 року.

Впродовж цього періоду до служби зайнятості від роботодавців області надійшло 9200 вакансій, проте, це на 4% менше минулорічного показника. У середньому на 01 червня по Херсонській області на одну вакансію претендувало 5 громадян, які шукали роботу.

23300 осіб у статусі безробітних скористались послугами Херсонської обласної служби зайнятості з початку року. Наразі цей показник становить 10600 зареєстрованих безробітних, з яких більше половини – це жінки, третина – безробітна молодь віком до 35 років.

За цей період за допомогою обласної служби зайнятості забезпечено роботою 6500 громадян.До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено близько 900 осіб з-поміж безробітних.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Відтак професійне навчання за направленням обласної служби зайнятості з початку року проходили 2000 безробітних.Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, тож, працевлаштовані.

Службою зайнятості активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Протягом січня-травня 24 безробітних працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування. Видатки на компенсацію єдиного внеску роботодавцям склали більше 512,0 тисяч грн.