![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2018/02/467116a7b1e694d7ce00a8098a4c1755-781x450.jpg)
260 мешканців Херсонщини отримають одноразову матеріальну допомогу
6 лет назад 0
16 лютого в ОДА відбулося засідання обласної комісії з питання надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин. Максимальний розмір допомоги складає 3 тис. грн, а мінімальний – 300 грн. Всьогона 2018 рік передбачено 2 млн грн. Розглянувши заяви, документи та обставини, які склалися в сім’ях заявників, члени комісії надали матеріальну допомогу 260 заявникам, з яких 124 заяв про допомогу щодо лікування онкохворих громадян, 12 щодо лікування дітей, 124 – від громадян, які мають загальні захворювання.
Херсонська ОДА