Андрій Гордєєв розповів про виділення коштів на спорудження пропускних пунктів на кордоні з Кримом

5 лет назад 0

Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України прийнято важливе рішення для Херсонщини!

Кабміном погоджено виділення майже 106 млн грн на будівництво тимчасових контрольних пунктів для в’їзду/виїзду на тимчасово окуповану територію Криму для автомобільного сполучення «Каланчак» і «Чонгар». Адже наразі не створено належної інфраструктури для якісного обслуговування цивільного населення.

Відповідно до прийнятої постанови, будівельні роботи планується почати і завершити у 2018 році, кошти виділятимуть з резервного фонду бюджету. Одержувачем коштів з бюджету є Українське державне підприємство по обслуговуванню іноземних і вітчизняних автотранспортних засобів «Укрінтеравтосервіс».

Дякую за підтримку у вирішенні питання Урядові України, а саме Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, Першому віце-прем’єр-міністру — Міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву, Міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, першому заступникові Міністру з питань тимчасово-окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юсуфу Ібрагимовичу, заступникові Міністра інфраструктури України Юрію Лавренюку, а також народним депутатам України від Херсонщини Олександру Співаковському та Сергію Хланю.

Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України прийнято важливе рішення для Херсонщини!Кабміном погоджено…

Publiée par Андрій Гордєєв sur Mercredi 4 juillet 2018