Аварія на теплотрасі у Херсоні: виш на дистанційці, будинки без опалення

2 недели назад 0

Студенти Херсонського національного університету перейшли на дистанційне навчання через прорив тепломережі, яку обслуговує Херсонська ТЕЦ. Коли відновиться навчальний процес та які будинки від ТЕЦ теж без опалення, повідомило  Суспільне у репортажі.

Аварійні роботи після початку опалювального сезону у технічному університеті — звична річ, каже ректор Юрій Бардачов .

«На сьогодні проблему усунули. Ми вдячні співробітникам ТЕЦ, від керівництва до рядового складу – крановиків, слюсарів. Вони працювали цілу ніч і наразі тепло подається до університету. Проблема в тому, що мережі старі, їм понад 50 років, пориви стаються щорічно«, — говорить ректор.

Студенти університету завтра повернуться за парти, говорить Юрій Бардачов. Тим часом у виші підготували проєкт на будівництво індивідуальної котельні. Наразі 415 житлових будинків вже опалюються, ще до 91 — тепло подали, але організації, що обслуговують, не під’єднали їх, розказує начальниця відділу зв’язків з громадськістю Херсонської ТЕЦ Ірина Лєпіхіна.

«Наразі з причини аварійних ситуацій відключені 36 житлових будинків. За сьогодні планується у 12 із них відновити теплопостачання та під’єднати до опалення. Наймасштабніша аварія на сьогодні – це 4 житлові будинки відключені за адресою Іллі Куліка 114 Б, В, Г, Д. Інші аварійні ситуації, з їхньої вини відключені 1-2 житлових будинки«, — говорить Лєпіхіна.

Працівники ТЕЦ наразі проводять ремонтні роботи на вулиці Кулика, поряд із ними — мешканка одного з будинків — Людмила. Жінка говорить, теплопостачання у її оселі припинилося за кілька годин після початку опалювального сезону.

«Пів дня, можливо, навіть кілька годин було опалення і все. Ми потроху газ включаємо, а що ж робити, холодно«, — каже жінка.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.