![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/08/761fe4e9505e805b410a48ff088f586d-667x450.jpg)
Автопробіг з командою Колихаєва: херсонці залишили на прапорі партії пропозиції з розвитку міста
4 года назад 0
Незалежність дає нам свободу самовираження. Ми можемо бути різними – священиками, підприємцями, вчителями, лікарями, жити в різних районах Херсона, але ми всі команда херсонців, яка хоче змінити життя в місті. Тому ми об’єдналися в команду Ігоря Колихаева «НАМ ТУТ ЖИТИ». Приєднуйтесь до команди і ви!