Аудитори інформують правоохоронні органи про контрольні заходи

6 лет назад 0

Окремі приклади виявлених порушень фінансової дисципліни у 2018році:

— неоприбуткування будівельних матеріалів на загальну суму 20,4 тис. грн Інститутом рису Національної академії аграрних наук України;

— недоотримання бюджетом Шевченківської сільради Скадовського району понад 59 тис. грн орендної плати за договорами платного користування частинами внутрішньогосподарської зрошувальної системи;

Крім того, державні аудитори аналізують сумнівні закупівлі за бюджетні кошти на предмет їх законності і продовжують інформувати правоохоронців за фактами конкретних зловживань.

Фахівці продовжують ретельно відстежувати надання фінансової підтримки, у тому числі дрібним підприємствам галузей агропромислового сектору, особистим селянським і фермерським господарствам Херсонщини.

Протягом січня-квітня2018року:

За порушення фінансової дисципліни 46 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, чотири – до дисциплінарної та матеріальної. Правоохоронні органи розпочали сім досудових розслідувань за результатами розгляду матеріалів ревізій. Також правоохоронцям передано 17 матеріалів контрольних заходів для відповідного реагування.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області