![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2019/10/9a0ea5dd5ff00446c6578527773b8e20-655x450.jpg)
Бериславські вогнеборці загасили сінник
5 лет назад 0
1 жовтня о 19:32 на номер Служби «101» м. Берислава зателефонував чоловік і повідомив, що в с. Милове по вул. Придніпровській горить сінник. За отриманим повідомленням одразу виїхав черговий караул підрозділу. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Херсонські області.
По прибуттю вогнеборці приступили до гасіння пожежі. Вже о 22:26 пожежу локалізовано на площі 15 кв. м. Остаточно ліквідувати пожежу вдалося лише о 00:52. У результаті вогнем знищено сінник та 6 тонн сіна.