Бізнес Сальдо може постраждати через санкції

12 месяцев назад 0

Володимир Сальдо заявляв російській пропаганді про «бездумність» запроваджених щодо нього санкцій Європейського Союзу, оскільки нібито він «не має там майна чи рахунків». Але все не так просто, пише Асоціація реінтеграції Криму.

За інформацією Асоціації бізнес-клан Сальдо насправді має відповідні «європейські інвестиції», які масово оформлюються через доньку фейкового «губернатора» Ірину Сальдо, що проживає у Франції біля Ніцци та позиціює себе як «бізнесвумен з придбання та перепродажу чи здачу в оренду люксових апартаментів».

"Те що Ірина Сальдо у соціальних мережах пропонує «послуги медитацій та енергопрактик» під псевдонімом «Діадема Луір» не означає що вона є звичайною екскортницею за 375 євро на годину. Адже саме через неї Володимир Сальдо наразі «легалізує» шляхом скуповування нерухомості вкрадені ним на окупованій Херсонщині кошти, а також і гонорари від його московських господарів.
Примітно що на Ірину Сальдо її батько ще до 2022 року «отписав» частки у компанії «Херсонбуд», вона також пов’язана з низкою фірм щодо яких тривалі кримінальні провадження, таких як «Дніпровська торгівельна компанія» або «Сі Деко», а також херсонськими фірмами «Конка» та «Бебко-Авто»", — йдеться у повідомленні.

У родини Сальдо у Києві є дві квартири, апартаменти в Одесі у комплексі «Нова Аркадія», а також апартаменти у ялтинських комплексах «Консоль» у селищі Восход та в «Оренда Плаза». Крім того, матері Ірини, Любові Сальдо належать долі у фірмі «Каштан» з Коростишева та у концерні «Житомирський граніт» спільно з громадянами росії.

Отже, насправді клану Сальдо, що наразі наживається на смерті та горі пересічних херсонців, є що втрачати й очевидно що він це втратить. 


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.