Бізнес-спільнота Херсонщини зібрала до зведеного бюджету 2 мільярди гривень

3 года назад 0

За 3 місяців поточного року від бізнес-спільноти Херсонщини до зведеного бюджету надійшло 1984,4 млн грн податків і зборів. У порівнянні з тогорічним періодом надходження зросли на 11% або на 198,2 млн грн податків та зборів. Про це повідомляє Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Із цьогорічних надходжень 856,6 млн грн надійшло до державної казни на загальнодержавні потреби. Місцеві скарбниці херсонського краю отримали 1127,9 млн грн, які будуть спрямовані на вирішення соціально-економічних потреб місцевих громад регіону. Це більше на 107,8 млн грн податків та зборів ніж торік.

За I квартал 2020 року надходження платежів, які затверджені розписом доходів місцевих бюджетів Херсонщини та контролюються податковою службою області, виконано на 105%, показник перевищив встановлене завдання на 54,5 млн грн податків та зборів.

Також бізнесмени — роботодавці Херсонщини на 10,3% або 94,9 млн грн збільшили сплату єдиного соціального внеску та протягом 3 місяців спрямували 1019 млн грн ЄСВ на казначейські рахунки області.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.