Через Херсон пройде веломаршрут «Берегами двох морів»

2 недели назад 0

Сьогодні відбулося ознайомче засідання із налагодження співробітництва територіальних громад Херсонської області в рамках проєкту велосипедного маршруту «Берегами двох морів».

Участь у ньому взяли представники чотирьох територіальних громад: Херсонської, Олешківської, Білозерської, Голопристанської.

Від Херсонської громади на зустрічі були присутні представники виконавчих органів, депутатського корпусу та старостатів.

Новий проєкт передбачає створення великого велосипедного маршруту від кордонів Європейського Союзу до морів України. З часом він охопить Одеську, Запорізьку, Донецьку, Миколаївську область. Першим його етапом стане створення веломаршруту між чотирма громадами.

У кожній громаді будуть створені робочі групи, які й будуть працювати до грудня та вноситимуть свої пропозиції до проєкту веломаршруту Дмитра Карлюки, голови ГО «Імпульс Херсонщини». Також у кожній громаді відбудуться з цього питання обговорення, консультації експертів тощо.

“Новий веломаршрут скоріше за все об’єднає Херсон та Олешки”, – зауважила Лариса Оленковська, фасилітатор проєкту.

Учасники засідання після обговорення узгодили дорожню карту реалізації задумів.

Проєкт відбувається за сприяння АМУ та в рамках програми «LEAD з Європою», за ініціативи ГО «Імпульс Херсонщини» й Олешківської громади.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.