![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2018/07/7066b5099ce6149b0c78750f988ab5b1-750x450.jpg)
Через Херсонщину пройшов “Козацький шлях-2018”
6 лет назад 0
З 1 по 10 липня Регата-Фестиваль у складі 23 крейсерських яхт рухатиметься за маршрутом: Дніпро-Запоріжжя-Нікополь-Каховка-Херсон-Очаків-Тендрівська Коса. Проводиться Регата-Фестиваль у рамках ІІІ Всеукраїнського спортивно-патріотичного фестивалю "Козацький шлях – 2018", який проводиться на виконання святкових державних заходів до Дня Конституції України, Дня Військово-Морських Сил України та вшанування воїнів та ветеранів АТО.
Херсонцы