Червоний Хрест намагається евакуювати жителів Олександрівки та Станіслава

2 года назад 0

Сьогодні вранці Червоний хрест намагався організувати евакуацію дітей з Олександрівки до Херсона.

Про це повідомив голова Станіславської громади Іван Самойленко на своїй сторінці у Facebook.

«На жаль, о 06:45 нас російські військові не пропустили в Олександрівку мене та автомобіль Червоного хреста. Провівши неодноразові перемовини проїзд нам категорично заборонили. Порадившись із колегами прийняли рішення, щоб не їхати порожніми в місто вивезли 20 дітей з матерями із Станіславу серед яких було двоє Олександрівців. Співпраця з Червоним хрестом продовжується та при позитивних обставинах спробуємо приїхати в Олександрівку по дітей з матерями», — йдеться у повідомлені.

Наразі, як повідомляє Суспільне, до Херсона прибули переселенці зі Станіслава, Олександрівки та інших населених пунктів. Видання, посилаючись на директора херсонської школи Олексія Петрова, повідомило:

"Ми розмістили переселенців. На себе ми взяли відповідальність і під нашою опікою 73 людини. Ми відповідаємо за їх розміщення, харчування, гігієнічні процедури. Все у нас добре, справляємося. Всі питання я вирішую з волонтерами. Їжі, одягу, доброти і уваги нам вистачає. Ми будемо організовувати для дітей гуртки і навчання".