«Цих потвор в «високих» кабінетах може вилікувати лише сміттєвий бак», — депутат Херсонської облради

5 лет назад 0

Депутат Херсонської обласної ради Микола Ставицький розповів, чому його колега Роман Педченко звільнився з комунальної установи з капітального будівництва і експлуатації та чому його досі не призначено на посаду керівника «Рибного патруля».

«Розкажу, шановні українці, хохму про чергову «рехворму-профанацію» під назвою «Рибний патруль».

На минулому тижні представники херсонської громади в черговий раз пікетували Держрибагенство України з вимогою до влади нарешті завершити створення нового відомства з охорони водних біоресурсів під назвою «Рибний патруль».
Керівник агенства, нєкто з прізвищем «Бєлов», під час зустрічі з херсонцями виражав свою абсолютну підтримку в боротьбі з браконьєрами та пообіцяв перед шістьома десятками людей, що вже в понеділок призначить Романа Педченко на посаду керівника патруля. Він попросив Романа в понеділок бути в Києві з трудовою книжкою в Держрибагенстві для оформлення його на роботу. Роман, будучи порядною людиною, звільнився з офіційної роботи в зв’язку з тим, що в понеділок повинна була початись процедура його оформлення у якості керівника рибного патруля.
І тут — «к нам прієхал цирк».
В понеділок зранку Роман Педченко разом з групою підтримки і з трудовою книжкою стояв біля дверей голови рибного агенства. Але його там бачити були не раді. Згодом, представник Херсонської громади Анатолій Джурмій вияснив, що Бєлов надурив херсонців й наказ на звільнення Б. Артющика, як обіцяв, не підготував. Після цього Анатолій Джурмій вирішив йому нагадати обіцянки про підготовку відразу двох наказів і завітав до Бєлова, але одразу на прийом не потрапив, і пішов до його заступника. Коли повернувся, то громадянин Бєлов з робочого місця хутко зник, і через годину вже був на лікарняному.

Висновок. Цих потвор в «високих» столичних кабінетах може вилікувати лише сміттєвий бак. Європа? НАТО? Покращення? Ні, не чув. Збираємось з земляками знову на Київ, щоб вже остаточно вилікувати хворобливого керівника агенства. Коли ми думал,и що це дно, то в цей момент знизу постукали», — написав у Facebook Ставицький.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.