Депутати активізували розслідування по будівництву шляхопроводу «ХБК – Таврійський»

10 месяцев назад 0

21 січня відбулось засідання постійної комісії з питань законності та правопорядку, боротьби з корупцією, рейдерством та контролю за діяльністю правоохоронних органів.

Розглядаючи звернення, які вже почали надходити до депутатів, Валерій Літвін та Віталій Булюк зкоригували функціональні обов’язки комісії, оскільки мають на меті надавати конкретну допомогу особам, які постраждали від беззаконня.

У рамках вчорашнього засідання члени комісії приділили особливу увагу проєкту змін до показників обласного бюджету на 2021 рік. Так, Департамент фінансів Херсонської обласної державної адміністрації запропонував включити до облбюджету-2021 ряд цільових субвенцій, які не були використані у минулому році та залишилися станом на 1 січня 2021 року. Це залишки субвенції на будівництво мостопереходу в розмірі 90 млн 294,1 тис. грн; економія субвенції на ремонт доріг у розмірі 2 млн 752 тис. грн; субвенція на будівництво лікарських амбулаторій на селі у сумі 8 млн 53,9 тис. грн (з них 68,6 тис. грн – економія по придбанню транспорту, решта 7 млн 985,3 тис. грн – на добудівництво амбулаторій).

Крім цього, директорка Департаменту фінансів Херсонської обласної державної адміністрації Наталія Вітренко пропонує наступний перерозподіл: «По Департаменту розвитку сільського господарства передбачалося співфінансування обєктів, які планувалися реалізувати за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Це реконструкція насосної станції у м.Генічеськ і будівництво насосної станції у Білозерському районі. Але на сьогодні від ДФРР отримали кошти лише на завершення тих проєктів, які були розпочато у попередніх роках. Тому нових об’єктів поки що немає. Ми пропонуємо скоротити ці видатки і спрямувати додатково 1 млн 442,3 тис. грн на співфінансування завершення робіт по встановленню світлосигнальної системи в аеропорту. І додати на виготовлення проєктно-кошторисної документації злітно-посадкової смуги аеропорту «Херсон» в рамках програми розвитку міжнародного розвитку аеропорту 2 млн 918,2 тис грн».

Проєкт змін до обласного бюджету на 2021 рік комісія підтримала та за пропозицією депутата Юрія Одарченка розглянула питання щодо активізації розслідування по будівництву шляхопроводу «ХБК – Таврійський».


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.