Депутати обласної ради відвідали наймасштабніший агропромисловий захід Півдня України

5 лет назад 0

На території міжнародного аеропорту «Херсон» стартував наймасштабніший агропромисловий захід Півдня України – Форум «AGROPORT SOUTH KHERSON 2019».

Аграрії, фермери, представники садівництва та виноградарства, тваринництва, які з власного досвіду знають всі проблеми аграрного бізнесу, стали активними учасниками панельних дискусій. На питання професійно відповідали експерти, зокрема, т.в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева та голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.Відвідала агропромисловий захід і делегація Херсонської обласної ради у складі: заступників голови Оксани Рукавішнікової та Віталія Булюка, депутатів Віктора Лісного, Віктора Деркача, Євгена Криницького, Юрія Рожкова та Дмитра Бутрія.

Від імені Херсонської обласної ради учасників Форуму привітав Віталій Булюк та висловив надію, що робота на заході виллється у конкретний результат.

«Форум не для того, аби подивитися один на іншого. Нам потрібні гарні контракти, гарні інвестиційні пропозиції. Хочу, щоб наші аграрії не гаяли час дарма, а використали платформу «AGROPORT» на всі 100%. Бажаю гарних врожаїв, гарних покупок та корисного спілкування» , – відзначив заступник голови облради.

Форум триватиме три дні – з 18 по 20 липня. Протягом цього часу на учасників чекають конференції, семінари та тренінги з питань розвитку зрошення, органічного виробництва, тепличного господарства, овочівництва, молочного скотарства, створення ланцюгів доданої вартості, логістики сільгосппродукції тощо. Це своєрідний майстер-клас для представників аграрного сектору та унікальна платформа для спілкування та нових знайомств.

Паралельно всередині та навколо аеропорту діятиме експозиція, на якій представлено техніку, обладнання, насіння, ЗЗР та інші товари для агросектору.

А сьогодні вже встановлено рекорд з приготування найбільшого об’єму органічного ягідного морсу з кизилу.