Державна зрада: у Херсоні агентесі російських спецслужб продовжили запобіжний захід 

4 недели назад 0

24 вересня у Херсонському міському суді відбулося засідання у справі Тетяни Кузьміч, яку обвинувачують у державній зраді. Розглянули два питання – оголосили обвинувальний акт та визначили обсяг і порядок дослідження доказів. Про це повідомляє “Суспільне.Херсон”. 

Після того, як прокурор Дмитро Бондар оголосив обвинувальний акт, суддя запитала обвинувачену Тетяну Кузьміч, чи визнає вона свою провину. Жінка відповіла, що не визнає вину, навіть частково, і показання давати не буде.

Адвокатка Тетяни Кузьміч Світлана Новікова подала клопотання щодо зміни запобіжного заходу для її підзахисною. Жінка вважає, докази у цій справі не є законними.

“Я вважаю, що ця справа взагалі є незаконною, сфальсифікованою. Ми будемо все робити для того, щоб був у моєї клієнтки виправдувальний вирок. Вона не визнає вини і навіть не розуміє, у чому її звинувачують”, – каже Світлана Новікова.

Прокуратура клопотала про подовження запобіжного заходу Тетяні Кузьміч через те, що строк дії попередньої ухвали закінчується. Суддя Людмила Валігурська зачитала рішення суду.

“Продовжити строк дії покладених обов`язків у зв`язку із застосуванням запобіжного заходу у вигляді застави на обвинувачену Кузьміч Тетяну, обвинувачену у вчиненні кримінального правопорушення, злочину, передбаченого частиною І статті 111 Кримінального кодексу України на 2 місяці до 24 листопада 2021 року”, – розповіла суддя.

Прокурор відділу Херсонської обласної прокуратури Дмитро Бондар сказав, що клопотання сторони захисту про зміну запобіжного заходу на менш суворий у вигляді особистого зобов`язання судом було відхилено. На наступному судовому засіданні сторона обвинувачення надаватиме суду докази для дослідження, розповів Дмитро Бондар.

“За ухвалою суду будуть досліджуватися письмові докази. Після їх дослідження суд перейде до допиту свідків з боку обвинувачення”, – каже прокурор.

Наступне судове засідання відбудеться 17 листопада.

 


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.