![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2019/06/0f7a0a02fe4bcfb54734b3bce0fba9f5-667x450.jpg)
Діти з Грузії, Польщі та України виступили на фестивалі патріотичної творчості “Діти просять миру”
5 лет назад 0
Україна, Грузія та Польща стали ще ближчими. В рамках проекту «Мій тато захищає Україну» вже не перший рік Херсонщина запрошує до себе маленьких грузинів та поляків відпочити у літньому таборі. Результатом культурного обміну, спілкування та взаємодії став фестиваль патріотичної творчості “Діти просять миру” присвячений 101-річниці Незалежності Грузії.
На думку грузинського консула в Одесі Торніке Берекашвілі Україна та Грузія мають багато спільних сторінок історії. Наші миролюбиві країни завжди були надійними стратегічними партнерами та простягали одне одному руку допомоги у буремні часи.
Серед тих, хто приїхав відпочивати до Херсонщини є діти війскових, які загинули під час вторгнення російських військ до Грузії у 2008 році. Також у літньому таборі відпочиває малеча з Польщі.