До 8 років позбавлення волі засуджено жінку, яка вбила чоловіка та поранила жінку

4 года назад 0

Цюрупинським районним судом 10 жовтня 2019 року ухвалено обвинувальний вирок відносно 31-річної жительки Олешківського району, яка ножем вбила чоловіка та поранила жінку. Про це повідомляє прокуратура Херсонської області.

Так, установлено, що жінка разом з подружньою парою розпивала спиртні напої. Між жінками виник конфлікт, у результаті якого обвинувачена кухонним ножем нанесла удар господарці будинку в область грудної клітини та передпліччя, спричинивши легкі тілесні ушкодження.

Чоловік потерпілої намагався відштовхнути обвинувачену від жінки, при цьому вона і йому нанесла один удар ножем в серце, від якого чоловік помер на місці.

Надалі обвинувачувана погрожувала ножем сусідкам, які прийшли на галас.

Стороною обвинувачення зібрано неспростовні докази вини обвинуваченої, у зв’язку з чим її визнано винною за скоєння злочинів, передбачених ч.1 ст. 115 КК України (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині); ч.1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження); ч. 1 ст. 129 КК України (погроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози) та засуджено до 8 років позбавлення волі.

Наразі засуджена продовжує утримуватись під вартою.