До Херсона з’їхалися лікарі-радіологи з усієї країни

3 года назад 0

У Херсоні триває VIII з’їзд українського товариства радіаційних онкологів за участю міжнародних фахівців. Про це йдеться на офіційній сторінці Херсонського обласного онкологічного диспансеру в Фейсбук. Одним з основних завдань діяльності товариства є підвищення якості професійної освіти радіаційних онкологів України. Щороку на наукових конференціях збираються сотні науковців з України і зарубіжжя для обміну знаннями та досвідом з питань лікування онкологічних хворих.

Цьогоріч в роботі з’їзду беруть участь лікарі радіологи з Чернівецької, Чернігівської, Закарпатської, Вінницької, Запорізької, Донецької, Волинської, Полтавської, Харківської областей та м. Київ, а також науковці з національного інституту раку та інституту медичної радіології університету Анкара (Туреччина). В режимі онлайн заплановані виступи наукових фахівців з Ізраїлю, Запоріжжя, Києва – більше 100 учасників, в тому числі 5 докторів наук, професори.

Програмою з’їзду передбачено проведення пленарних засідань протягом яких будуть обговорені питання удосконалення методик променевої терапії, оснащення радіологічних відділень.