До Херсонської облради завітала литовська делегація

7 лет назад 0

У суботу до Херсонської облради завітала литовська делегація. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook розповів голова обласної ради Владислав Мангер."Таку суботу складно назвати робочою, хоча і пройшла вона поза домом й дуже насичено. Вранці обласну раду відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, аташе з питань культури Посольства Литовської Республіки в Україні Юргис Гедріс і почесний консул Литовської республіки в Херсоні Віктор Попов.

Я вдячний пану Послу не тільки за абсолютно проукраїнську позицію, а й прекрасну українську мову. Звичайно, ми говорили про Херсонщину та її роль у розвитку України, з урахуванням особливостей нашого регіону. І для гостей самим, мабуть, красномовним доказом стабільності нашої області стала єдність обласного депутатського корпусу. І це правда: сім політичних сил, що входять сьогодні до складу облради, вміють вести діалог, здатні чути одне одного і приймати правильні рішення. Сподіваюся, подарований прапор нашої області буде нагадувати панові Януконісу про те, що Херсонщина завжди відкриває свої двері для друзів.

А після зустрічі ми з депутатами запросили усю литовську делегацію, яка відвідала нашу область в рамках святкування Днів Литви, на екскурсію Дніпром. Чи треба казати, що краса Херсонщини вразила наших гостей? Спасибі литовським друзям за відкритість, добрі слова та чудові народні пісні!", — розповів Владислав Мангер.