До України за минулу добу прибули понад 18 тисяч українців, більшість з яких планують стати на захист Батьківщини, — ФОТО

2 года назад 0

Державна прикордонна служба України повідомляє про обстановку на західному кордоні. 

За добу 25 березня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 66 тисяч осіб та 14 тисяч транспортних засобів. Дані кількох останніх днів свідчать, що пасажиропотік на західній ділянці кордону залишається сталим.

Минулої доби з України вибуло майже 45 тисяч осіб. Близько 31 тисячі з них перетнули кордон до Польщі. Нагадуємо, що для перетину кордону до ЄС можна обрати також пункти пропуску на межі з Угорщиною, Словаччиною, Румунією і Республікою Молдова. Наразі майже на усіх напрямках відсутні черги пішоходів і транспортних засобів. 

До України за минулу добу прибули понад 21 тисяча осіб. Більше 18 тисяч з них – українці, переважна більшість з яких чоловіки, що планують стати на захист Батьківщини. Пишаємося нашими співвітчизниками! Загалом, з початку відкритої збройної агресії до України повернулися понад 420 тисяч наших співгромадян.

В Держприкордонслужбі нагадують, що усі пункти пропуску на західному кордоні (крім ППр «Дзвінкове») працюють у цілодобовому режимі. Крім оформлення людей і транспорту, прикордонники спільно з митниками здійснюють також пропуск гуманітарної допомоги для українського війська та наших співвітчизників. За минулу добу на західних кордонах було оформлено майже 700 транспортних засобів з гуманітарними вантажами.

Українцям рекомендують відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (на Буковині) на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні дві години.

В Держприкордонслужбі закликають усіх громадян на кордоні дотримуватися правопорядку, черговості та норм моралі під час перетину кордону і не пропонувати прикордонникам хабарі за позачерговий або незаконний перетин кордону!