До зведеного бюджету надійшло пів мільярда «генічеських» податків

5 лет назад 0

Протягом 8 місяців 2019 року платники податків Генічеського управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі сплатили до бюджетів усіх рівнів понад 516 млн. грн. податків і зборів. Зокрема, до державної скарбниці платники податків перерахували 172 млн. грн., до місцевого бюджету передано — 344 млн. грн. податків та зборів. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

За звітний період надходження ПДВ склали понад 86 млн. грн., ПДФО — 62 млн. грн., військового збору — 17,8 млн. грн., надходження податку на землю та єдиного соціального внеску становлять — 90 млн. грн. та 215 млн. грн. податків та зборів відповідно.

Позитивної динаміки надходжень податків до бюджетів досягнуто завдяки злагодженій роботі спеціалістів державної податкової служби та органів місцевого самоврядування, якісному адмініструванню податків та зборів і комплексному відпрацюванню податкових ризиків. Фахівці Генічеського управління докладають зусилля задля легалізації «тіньових» зарплат та зайнятості населення, а також проведення активної роз’яснювальної роботи серед платників податків щодо сумлінного ставлення до сплати податкових зобов’язань.