Екологи зупинять діяльність компанії «Олеся»

7 лет назад 0

Державна екологічна інспекція у Херсонській області звернулась до суду з позовом щодо заборони виробничої діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «Олеся» у місті Нова Каховка в зв’язку з порушенням останнім Закону України «Про охорону атмосферного повітря» преамбулою якого проголошено, що атмосферне повітря є одним з основних життєво важливих елементів навколишнього природного середовища.

Досить кардинальному рішенню екологів передувала планова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства, яку державні інспектори здійснили у жовтні поточного року. В ході перевірки виявлено забруднення атмосферного повітря при роботі дванадцяти стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин, що супроводжують основну діяльність підприємства з будівництва, виготовлення виробів із бетону, виробництва металевих конструкцій тощо. Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ТОВ «Олеся» не оформлено, що є порушенням частини 5 статті 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

Державна екологічна інспекція у Херсонській області наголошує, що підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, що здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та діяльність яких пов’язана з впливом фізичних та біологічних факторів на його стан, зобов’язані здійснювати організаційно-господарські, технічні та інші заходи щодо забезпечення виконання вимог, передбачених стандартами та нормативами екологічної безпеки у галузі охорони атмосферного повітря, дозволами на викиди забруднюючих речовин тощо.

Державна екологічна інспекція у Херсонській області