«Електронний кабінет безробітного» запрацював у Херсонській обласній службі зайнятості

6 лет назад 0

Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує нові електронні сервіси із надання соціальних послуг громадянам з використанням інтернет-технологій.

Одним із них є «Електронний кабінет безробітного», що значно розширює можливості самообслуговування. Доступність до ресурсу не лише з комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple. 

За допомогою цього сервісу зареєстрований безробітний має можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливості професійного навчання. Крім зазначених послуг, власник кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані в центрах зайнятості та записатися на ті з них, що зацікавили, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю. 

Для цього клієнту служби зайнятості необхідно звернутись до особистого консультанта надати йому адресу електронної пошти та дані щодо реєстрації логіну та паролю за допомогою яких авторизуватися на web — сайті Херсонської обласної служби зайнятості.

Відділ організаційно-інормаційної роботи та архівної справи ХОЦЗ