Електронний вернісаж: розпочався відбір до віртуальної експозиції

3 года назад 0

Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки запрошує юних митців до участі у віртуальному творчому проєкті, який надає унікальну можливість залучити багатьох людей до перегляду створених дітьми художніх творів – «Електронний вернісаж».

В умовах карантину у дітей та підлітків з’явилося багато вільного часу для творчості, а бібліотека пропонує майданчик, на якому юні таланти зможуть презентувати свій творчий доробок.

«Електронний вернісаж» як віртуальна виставка дитячої художньої творчості започаткований у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки в 2002 році – окремі експозиції можна переглянути за посиланням.

А з 2017 року виставки робіт наших читачів розмішуються на окремій веб-платформі.

Бібліотечний вернісаж має свою родзинку: авторів заохочують створювати образотворчі роботи як ілюстрації до прочитаних книг або за мотивами та під враженням прочитаного.

Саме зараз стартує відбір до віртуальної експозиції 2020 року. До участі запрошуємо всіх дітей віком від 3 до 18 років, які малюють, пишуть фарбами, виготовляють твори декоративно-ужиткового мистецтва, скульптури, архітектурні макети тощо. Участь у «Електронному вернісажі» можуть брати юні художники з будь-якого міста, села чи селища Херсонської області.

Творчі роботи можуть бути як ілюстраціями до певного твору (казки, вірша, оповідання, роману), так і добіркою чи колажем до творчості одного автора.

А ще – можна намалювати або виготовити вітальну листівку до будь-якого державного, календарного, родинного чи особистого свята; сфотографувати власну авторську роботу з пластиліну, паперу, поробки з будь-якого матеріалу, виконані у будь-якій техніці.

Для розміщення твору в експозиції «Електронного вернісажу» подається якісне фото роботи або скан-копія (для малюнків розміром до А4). Розмір оригінального твору для участі в електронній експозиції значення не має.

Надсилати електронні копії творів слід на спеціальну електронну адресу, із темою листа На «Електронний вернісаж»: [email protected]

До кожної конкурсної роботи обов’язково треба вказати прізвище, повне ім’я автора, вік, місце проживання або навчання; назву твору; для ілюстрацій та робіт за мотивами книжок також автора та назву книги; додати дозвіл (автора або батьків – для учасників віком до 14 років) на використання персональних даних та електронну публікацію творчої роботи.

Для персональних виставок додатково можна надіслати також фото автора та невелику розповідь про його творчі здобутки.

Цей проєкт не має часових обмежень, тому можна подавати фото робіт у будь-який час – протягом 2020 року.

Після закінчення карантинних обмежень кращі творчі роботи учасників планується експонувати у виставковій галереї бібліотеки – для ознайомлення з творчістю юних митців усіх користувачів та відвідувачів книгозбірні.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.