Фіскали «наводять порядок» на парковках Херсона

5 лет назад 0

Рейди по «легалізації» пасажирських перевезень спеціалістами Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та патрульних Управління патрульної поліції в Херсонській області були поширені на осіб, які здійснюють паркування автотранспорту на Центральному ринку, вулиці Миру нашого міста та Привокзальній площі (територія прилегла до комплексу «Анжеліна»), та вздовж будівлі залізничного вокзалу до пров. Заводського. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Під час проведення контрольно — перевірочних заходів учасники рейду з’ясували, що надання послуг з паркування транспортних засобів проводилося без державної реєстрації підприємницької діяльності з порушеннями правил паркування автотранспорту.

Фіскали області склали 3 протоколи про адміністративне правопорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів. Відповідно до ч. 1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 — 34000 гривень. Матеріали будуть направлені до суду.