Гімназія №6 – переможець конкурсу «Козацькими стежинами – 2019»

3 года назад 0

У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбувся фінал Х міського конкурсу серед учнівської молоді «Козацькими стежинами – 2019».

Захід розпочався з театралізованого дійства у виконанні вихованців літературного гуртка гімназії №6. А представники Почесної варти «Козацтво Херсонщини» – мужній Сергій Чубатов та ніжна Валерія Овчаренко – продемонстрували мистецтво володіння різними видами холодної зброї, налаштувавши всіх присутніх на бойовий лад та суперництво.

І ось 11 команд почали виборювати перемогу на різноманітних станціях: вони відповідали на питання козацької вікторини, розгадували криптограми, вирішували історичне рівняння, доводили свої знання козацького мистецтва, відмічали пам’ятки козацької слави на карті. Свої творчі здібності учасники мали змогу продемонструвати під час змагання ватажків на станції «Відлуння епохи», адже домашнє завдання було досить креативним – розробити та представити звернення-промову відомого козака до сучасної молоді. А гумористичний конкурс «Вуса, мої вуса» тільки додав позитивного настрою і учасникам, і гостям.

У справжній боротьбі перемогу здобула гімназія №6, на другому місці НВК №51 ім. Григорія Потьомкіна, а на третьому – гімназія №20 ім. Бориса Лавреньова.

Учасники конкурсу і керівники команд були нагороджені дипломами і подарунками від організаторів – цінними кубками та медалями.

Окрім цього, усі присутні мали змогу насолодитися музичними композиціями. Так, солістка народного хору «Дніпровські передзвони» Херсонського обласного Палацу культури, лауреат гран-прі третього відкритого благодійного конкурсу-фестивалю українського слова «Відлуння душі» Тетяна Дудкіна причарувала піснею Миколи Збарацького на слова Надії Галковської «Я – козачка твоя». А вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Деніза Пулінець об’єднала усіх присутніх піснею на слова Марти Шпак «Ми за волю, ми за мир».


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.