Голова фракції “Європейська солідарність” в Херсонській облради не задекларував 50 тисяч доларів позики

1 год назад 0

Колишній народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка», депутат Херсонської обласної ради від партії «Європейська солідарність» Сергій Хлань не задекларував 50 тисяч доларів безвідсоткової позики, яку він надав.

Про це йдеться у довідці Національного агентства з питань запобігання корупції за результатом перевірку декларації політика за 2020 рік, повідомляє «Слово і діло».

Як вказується у документі, депутат Хлань не вказав у розділі «Грошові кошти» відомостей про надання 50 тисяч доларів безвідсоткової позики. Еквівалентом у гривні це буде 1,41 млн грн. Цей факт встановили детективи Національного антикорупційного бюро під час розслідування кримінального провадження. Вони допитали самого політика та особу, яка позичила кошти. Ці факти на допиті підтвердили.

Нацагентству сам депутат також підтвердив надання цієї позики і зазначив, що не задекларував її через помилку. До того ж, на початку лютого 2021 року ці кошти були повернуті. Однак НАЗК ці пояснення хоч і врахувало, але вони не спростовують вказування недостовірної інформації.

«Недостовірні відомості, зазначені у декларації, відрізняються від достовірних на суму 1 413 500 грн, що перевищує 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на дату подання декларації. У діях суб’єкта декларування встановлено ознаки правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 366-2 Кримінального кодексу України», – наголошують у НАЗК.

 


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.