![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/11/9ae3e6ae163ce6369c10ab66dd05a95f.jpg)
Голова Херсонської ОДА з робочим візитом перебуває у КНР
7 лет назад 0
Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв очолив офіційну делегацію з Херсонщини, яка протягом трьох днів, 10-12 листопада, з робочим візитом перебуватиме у Китайській Народній Республіці. Про це у соцмережах повідомила прес-секретар голови ОДА Елеонора Гуськова.
За її словами, мета поїздки – предметний огляд сміттєпереробних заводів. 10 листопада херсонці відвідають підприємство компанії «China Western Power Industrial Co., Ltd», а саме завод «Xiongrong MWS Fired Power Plant» у м. Ченду, а 12 листопада – сміттєпереробний завод корпорації «Shenwu Technology Group Corporation», що у Пекіні, де і планується укладання угоди між делегатами Херсонської області та китайською компанією.
Також у рамках візиту до КНР голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом із заступником Євгеном Рищуком проведуть переговори в штаб-квартирі «China Western Power Industrial Co., Ltd» у м. Цзигун.