Громадяни області за чотири місяці отримали від Держгеокадастру понад 56 тисяч адміністративних послуг

6 лет назад 0

За чотири місяці фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області за відповідними заявами громадян в цілому надали 56744 адміністративні послуги, 45583 із яких – безоплатно.

Серед безоплатних послуг переважали такі як державна реєстрація земельних ділянок – 13242, видача витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації – 12575, надання довідки із державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями – 5943, та видача витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – 5344.

Платні послуги, які замовляли громадяни, стосувалися, зокрема, надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів про земельну ділянку – 10631, викопіювань з картографічної основи ДЗК, кадастрової карти (плану) – 265, обов’язкової/добровільної державної експертизи землевпорядної документації – 198, виправлення технічної помилки у відомостях ДЗК – 67. За адміністративні послуги, отримані на платній основі, громадяни сплатили до державного бюджету майже 989 тисяч гривень.

Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області