Громадські формування та дільничні інспектори прикордонної служби-підведення підсумків за рік

6 лет назад 0

Дільничний інспектор прикордонної служби-основна ланка у взаємовідносинах та взаємодії між місцевим населенням та прикордонним відомством. Вони являються головними комунікаторами із населенням прикордонних районів. У свою чергу, місцеві жителі є головним і надійним джерелом інформації про будь-які події, що відбуваються чи будуть відбуватися у ввірених уповноваженим особам ділянках відповідальності.

З метою більш плідної взаємодії, місцеве населення об’єднуються у громадські формування з охорони громадського порядку та державного кордону (адмінмежі із ТОТ АР Крим). Наразі, на ділянці відповідальності Бердянського прикордонного загону діють 4 громадських формування. Дислоковані вони, як правило, у населених пунктах поблизу адмінмежі із анексованим Кримом.

Так, учора в управлінні Бердянського загону за участю керівництва загону, відбулися заходи із підведення підсумків діяльності дільничних інспекторів та громадських формувань. Упродовж 2017 року членами громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону надано понад 100 випереджувальних інформацій, в ході перевірки та реалізації яких виявлено та затримано 57 правопорушників законодавства.

Відповідно до результативності служби, найкращим громадським формуванням визначено «Хорт», яке діє в межах ділянки відповідальності відділу прикордонної служби «Генічеськ». Загалом, члени цього формування понад 200 разів приймали участь в охороні адмінмежі із ТОТ АР Крим у складі прикордонних нарядів. Саме вони допомогли прикордонникам виявити та затримати більше 30 порушників прикордонного законодавства.

Прес-служба Бердянського прикордонного загону