ХДМА прийняла до своїх лав майже 1300 курсантів

7 лет назад 0

14 жовтня на набережній ім.Федорова (парк Слави) відбувся святковий захід з нагоди урочистої посвяти в курсанти Херсонської державної морської академії поповнення 2017 року.

Привітати майбутніх моряків прийшов голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, а також президент компанії «Марлоу Навігейшн» Герман Іден, голова обласної ради Владислав Мангер, народний депутат України Олександр Співаковський, представники національних і світових крюінгових та судноплавних компаній, мешканці міста Херсона та області.

Вітаючи курсантів, очільник області Андрій Гордєєв зазначив:

«Ви сьогодні робите один з найважливіших кроків у вашому житті – приймаєте присягу служити вірно морським традиціям, державі і Херсонщині. Так співпало, що день вашої присяги співвідноситься із Днем українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України. Тож бажаю вам гідно нести козацькі традиції, бути вірним присязі, нехай Покрова Святої Богородиці буде завжди з вами».

Також до привітання курсантів долучився й президент компанії «Марлоу Навігейшн» Герман Іден:

«Одинадцятий раз ми стоїмо тут перед курсантами та мешканцями Херсона як партнери Херсонської морської державної академії. Я з гордістю згадую результати нашого співробітництва за останні роки. Можна з упевненістю сказати, що світовий морський торгівельний флот потребує українських моряків, чия кваліфікація та відданість дозволяє нам бути конкурентоспроможними».

Варто сказати, що цього року ХДМА та її структурні підрозділи приймають до лав курсантів понад 1300 чоловік, адже всім відомо, що цей освітянський заклад випускає кваліфікованих та конкурентноспроможних мореплавців, які затребувані серед світових лідерів крюінгових компаній.

Одним із ритуалів посвяти в курсанти є урочисте одягання морських комірців –гюйсів, які є символом мореплавців. Тож почесне право одягти першокурсникам символ морської слави – комірці-гюйси надалося курсантам старших курсів академії та коледжу.

Прес-служба Херсонської ОДА