Херсонець потрапив до кадрів документального відео про захисників ДАП

6 лет назад 0

Херсонський активіст Ростислав Супрунов:

Кліп на основі документального відео про захисників ДАП, змонтований на пісню «Лицарський хрест» гурту Тартак. На цих кадрах є і наш земляк із Херсона Игорь Швед. 

Це він веде вогонь із позиції у старому терміналі Донецького аеропорту. Це йому надають першу медичну допомогу при світлі ліхтаря — Ігор отримав 13 осколочних поранень, захищаючи ДАП. 

Згадую, як вертаючись поночі з Авдіївки Ігор розповідав нам із Сергій Чудинович про те, що довелося пережити в аеропорту: як горіли хлопці в судніх БРДМах, про нічні обстріли терміналу, в якому не було де укритися, про те, які слова повторював, звертаючись подумки до дружини і сина, під час боїв: «Я повернусь».

Я радий, брате, що ти повернувся. І радий, що я набув такого друга. Пробач, що пишу про все це — знаю, що ти не прагнеш слави — але херсонці мають знати своїх героїв. Ми пишаємося тобою! 

Слава бійцям, які повернулися з пекла. І вічна пам’ять і слава воінам, які не повернулися. 

«Лицарський хрест – відзнака для обраних – Не завжди на грудях, а в діях і звершеннях. Для тих, хто в боях ставали хоробрими. Для тих, хто в атаки здіймалися першими».